Winter Flight

15-16/12 (חנוכה)

חנוכה בקרקס כפר יהושע- סדנת אקרו (למבוגרים)

נותרו כרטיסים אחרונים

רכשו עכשיו על מנת להבטיח את מקומכם

האירוע יחל בעוד...

ימים
שעות
דקות
Seconds
סדנה ייחודית עם טובי המורים בארץ!
שיעורים למתרגלים ברמת ממשיכים ומתקדמים מרחב אימון מקורה ומרווח עם שפע מזרני פאזל, מזרני נחיתה ושתי מערכות לונג׳ וכל זה קורה בקרקס כפר יהושע הנעים

מורים ושיעורים

אקרו פלואו, איקריאן, אקרו בעמידה, H2H, אקרו-דאנס

דניאל לאטורה

דני, יליד צ’ילה, אקרובט ולהטוטן המתמחה באקרובטיקה ואקרובאלאנס דינאמי. במשך שנים הופיע עם הצמד YADtoMANO יחד עם יעל ברקמן. לדני יש הבנה עמוקה של הגוף ושל הטכניקה הדרושה על מנת להגיע להישגים גבוהים באקרו, במיוחד בעמידה ובכל מה שקשור בתנועה דינאמית. היום דני מעביר שיעורים פרטיים ומאמן את מיטב האקרובטים בארץ

שחר זולפין

שחר זולפין מתעמלת מגיל שש , באקרובטיקה 11 שנים מאמנת חוגים בהתעמלות, אלופת ישראל בזוג בנות 7 שנים ברציפות, מקום 6 באירופה ו 8 בעולם. שחר תלמד בכנס אקרו משפחות את היסודות של התעמלות קרקע, כולל פס אקרובטי לכל הרמות – מוזמנים ילדים ומבוגרים גם יחד!

תומיליו מינץ

תומיליו מינץ- איש קרקס, פרפורמר מורה לאקרו ולתנועה אקרובטית, מביא לנו טוויסטים, רצפי פלואו אקרו בעמידה ואלמנטים יפים ואלגנטים. תומיליו ואשתו קורלי העלו יחד יצירה שנקראת night walk בפסטיבל מחול ‘מיפו לאגריפס’ בספטמבר האחרון.

נוי לב-אור

לנוי יש תשוקה לתנועה (ביחד ולבד) ולמניפולציה של חפצים שצמחה בתוך המשפחה המיוחדת שלו. קרקס זה חלק גדול מהחיים שלו. הוא מבסס את אבא שלו וגם את בנותיו והוא מאמין שתנועה היא תרופה לגוף ולנשמה. בשיעורים של נוי נחקור כיצד פועלת המכניקה של הגוף וכיצד אנו עובדים יחד עם שני גופים בסינכרוניות. נמצא כיצד ניתן לנוע בצורה שלא פוגעת אלא עוזרת לגוף להתחזק ולהתפתח.

אורין לב-אור

אורין היא מורה לאקרו המלמדת בתל-אביב, ישראל. היא עושה אקרו מאז ילדותה המוקדמת, ביחד כחלק ממשפחת קרקס שלה, איתה נסעה והופיעה בעולם. היא גם מורה ליוגה ולעמידות ידיים ומעסה תאילנדית. היא מתאמנת בכל שיטות האקרו כולל פלאו, איקריאן, הקפצות, ה2ה ומעברים דינאמיים. אורין מתלהבת מלשתף את הדרך הזו ומלאת תשוקה לגבי הוראה – ניתוח תרגילים מסובכים ומציאת דרך להפוך אותם לקלים להבנה.

אבנר וינאי

אבנר הוכפלד וינאי לב-אור הם המייסדים של אקרו-ישראל ועובדים יחד מאז 2011. שניהם מורים לאקרו מזה שנים רבות ומלבד לארגן כנסים, הם פשוט אוהבים ללמד אקרו על שלל צורותיו. אבנר מתמחה במשחקי אקרו ובניית פירמידות משפחתיות בעוד ינאי מתמקד בעמידות ידיים, חיבור בין הורה וילד ואתגרים של איזון משותף. שניהם מביאים אנרגיה חיובית וכריזמה שופעת לכל מה שהם עושים.

מחירים וכרטיסים

כניסה יומית: ₪290 במקום ₪350

כניסה 2 ימים: ₪440 במקום ₪500

המחיר לאדם

הכרטיס כולל כניסה לכל השיעורים

לו"ז לאירוע

האירוע מיועד לרמת ממשיכים ומתקדמים

לאורך כל היום יהיו מגוון שיעורים עם מיטב המורים בארץ!

על המקום - קרקס כפר יהושע

מרחב חמים, נעים ומאובזר

אזור כפרי, שקט ובטוח

  • יש חניה חינם
  • מתחם מקורה וממוזג
  • מקלט במרחק דקה הליכה 
  • שירותים נקיים
  • פינת קפה ותה עם כיבוד קל לשירותכם
  • ללא לינה במקום (אם ברצונכם להישאר ללון קרוב- נסייע לכם למצוא מארחים באזור הצפון)
  • מוזמנים להביא אוכל לארוחת צהריים משותפת, הביאו כלים רב פעמיים